Choose your language
and country
niemiecki
angielski
polski
ukraiński
Filtruj
Cena
Kolor
Rozmiary

BLUZY DAMSKIE Z DEKOLTEM

Opis

Dlaczego bluza z dekoltem sprawia, że wyglądamy w niej poważnie? Ktoś kto na nas patrzy, może odnieść wrażenie, że ma do czynienia z osobą odpowiedzialną, kompetentną oraz silną.

Bluzy damskie z dekoltem w serek

Wszystko to za sprawą wrażenia, jakie może robić na otoczeniu zwykła bluza z dekoltem w serek. Moda dostarcza nam wielu podobnych rozwiązań oraz sprawdzonych klasycznych modeli ubrań, których noszenie zawsze związane jest z wywołaniem jakiegoś określonego efektu w odbiorze innych osób, niż my sami. Na pewno o tym doskonale wiecie i stosujecie ten mały trik na co dzień. Wiedza na temat strojów naprawdę często może się nam mocno przydać i sprawić, że czas jaki poświęcamy na wybór stroju, staje się krótszy.Bluzy z dekoltem w Moodo.pl to oczywiście kilka ich typów i rodzajów. Przypuszczać należy, że projektanci zdecydowali się dodać dekolt do bawełnianych bluz, ponieważ sprawdził się on idealnie wcześniej w przypadku swetrów i cieńszych sweterków. Dekolt  może  zachęcić nas do częstszego noszenia na szyi wisiorków, łańcuszków i innych ozdób oraz nakładania pod niego koszul z kołnierzykiem. Bluzy z dekoltem w serek to klasyka biznesowa. Ten strój bywa często kojarzony w naszej świadomości z menedżerami, ludźmi pracującymi na wysokich stanowiskach oraz z szefami firm. 

Bluzy damskie z dekoltem na plecach

Bluza z dekoltem na plecach to strój, który podkreśla naszą kobiecość oraz urodę. Taka bluza zdecydowanie przyciągnie uwagę płci przeciwnej, ponieważ komunikat wysyłany przez ten akurat model może brzmieć dla niej zachęcająco. Podobnie sprawa wygląda, gdy mamy na myśli bluzy z dekoltem na ramię. Obszerny dekolt, który oprócz szyi odsłania także część ramion, jest niezwykle zmysłowy i delikatny jednocześnie. Pamiętajmy jednak, że główny cel, dla którego kupujemy ubrania, jest jeden. Robimy to ze względu na własne potrzeby, z troski o swój dobry i estetyczny wygląd oraz po to, by głownie sobie sprawić nimi, odrobinę przyjemności. Karl Langeveld, wielki projektant i klasyk mody powiedział kiedyś, że gdy nałożymy na siebie coś, co jest dobrze uszyte i świetnie się prezentuje, od razu zaczynamy mieć lepsze samopoczucie i czujemy się dużo pewniej. To jedna ze sprawdzonych prawd, której stosowanie zalecamy wam na co dzień. Tak, aby dbałość o wasze stroje, nie wynikała jedynie z chęci związanej z dobrym wyglądem, ale wiązała się głównie z własnymi potrzebami i troską o swoje dobre samopoczucie. Modele bluz z dekoltem w sklepie Moodo.pl, są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Możemy nosić bluzę jako górę od dresów (możemy ją kupić w komplecie z pasującymi do bluzy kolorystycznie spodniami), rzecz codziennego użytku, noszoną zwykle w domu oraz nałożyć ją w sytuacji, gdy mamy w planach zorganizowane wyjście, takie jak spotkanie z ukochanym w kawiarni czy impreza z grupą znajomych w pubie. 

( Ilość produktów: 7 )
pixel