Choose your language
and country
niemiecki
angielski
polski
ukraiński
Filtruj
Cena
Kolor
Rozmiary

MARYNARKI DAMSKIE Z RĘKAWEM 3/4

Opis

Każda elegancka kobieta powinna mieć w swojej szafie marynarkę, która stanowić będzie uzupełnienie biznesowych i formalnych stylizacji. Warto jednak wspomnieć o różnicy pomiędzy popularnymi żakietami a marynarkami, ponieważ bardzo często te dwa rodzaje ubrań są ze sobą mylone. Przede wszystkim marynarki damskie z rękawem ¾ są jedno lub dwurzędowe i charakteryzują się długością, która pozwala na częściowe zakrycie bioder. Żakiety natomiast są zdecydowanie krótsze i mogą być zapinane na jeden lub dwa guziki. Sprawdź jakie marynarki damskie posiadamy w naszym asortymencie.

( Ilość produktów: 8 )
Opis

Marynarka damska rękaw ¾ – proste i eleganckie rozwiązania

Marynarki damskie z rękawem 3/4 to modne i klasyczne rozwiązania, które pozwalają na zachowanie elegancji w każdych okolicznościach. Bardzo często to właśnie marynarka stanowi wykończenie outfitu, który bez niej wyglądałby na niekompletny. Coraz więcej kobiet decyduje się na połączenie marynarki ze sportowymi ubraniami, tworząc tym samym ciekawe stylizacje. Oczywiście w przypadku tego rodzaju ubrań klasycznym rozwiązaniem będzie połączenie marynarki z eleganckimi spodniami lub spódnicą.

Do czego dopasować marynarkę damską z rękawem ¾?

Wbrew pozorom dopasowanie marynarki z rękawem ¾ nie jest trudnym zadaniem. Ten rodzaj ubrań doskonale będzie się prezentować z eleganckimi koszulami, a także z bardziej sportowymi topami, które można zostawić ze spodniami typu chinos, cygaretki nawet z jeansami. Zabawa modą to cel w wielu kobiet, dlatego nie warto stawiać na ograniczenia. Jeśli wybierzesz dowolny model marynarki damskiej, przekonasz się, jak łatwo stworzyć i unikalne stylizacje.

Jakie kolory marynarek wybierać? – poznaj naszą kolekcję!

Jak w przypadku innych ubrań, tak też tutaj kolor ma ogromne znaczenie. Odważne panie mogą wybierać mocno kolorystykę i postawić na czerwień lub niebieski. Kobiety, które wolą stonowaną garderobę, powinny natomiast postawić na biel, beż i krem, które w zestawieniu z innymi kolorami będą tworzyć eleganckie i bezpieczne połączenia. Niezależnie od tego, czy wolisz odważne rozwiązania, czy te bezpieczne i klasyczne w naszym sklepie znajdziesz takie produkty, jak marynarka damska rękaw 3/4 w ulubionej kolorystyce.

pixel