Choose your language
and country
niemiecki
angielski
polski
ukraiński

MOODO CLUB, czyli patent na korzystne zakupy

2023-03-20
MOODO CLUB, czyli patent na korzystne zakupy

Uwielbiasz świetne okazje? Aktywuj kartę Moodo Club - zdobywaj punkty podczas zakupów w Moodo i korzystaj z rabatów!Jak oszczędzać na zakupach robiąc… zakupy? ☺ 

 

W naszym najnowszym wpisie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania i wyjaśniamy, jak działa Moodo Club oraz dlaczego warto założyć kartę stałego klienta Moodo.Jak przystąpić do programu lojalnościowego Moodo?

 

Aby przystąpić do programu Moodo Club, wystarczy zgłosić taką chęć po dokonaniu w sklepie stacjonarnym zakupów za kwotę co najmniej 9,99 zł - wówczas otrzymasz kartę klubowiczki.Jak aktywować kartę Moodo?

 

Jeśli masz już swoją kartę klubu Moodo, wypełnij Formularz na tej stronie, podając numer karty i dane osobowe - w ten sposób dokonasz rejestracji, a dzięki temu będziesz mogła zacząć zbierać pierwsze punkty!Jak zbierać punkty?

 

Zbieranie punktów w programie Moodo Club jest proste - są one przyznawane, naliczane i gromadzone na koncie Klubowiczki po każdorazowym nabyciu przez nią towaru w sklepie stacjonarnym. 

 

Jaki jest przelicznik punktów do wydanej kwoty? Za każde wydane 20 zł otrzymasz 1 punkt, który odkłada się na Twojej karcie lojalnościowej.

 

Próg minimalny zakupów to 9,99 zł. Oznacza to, że punkty naliczają się już od pierwszych wydanych 20 zł - zatem nie musisz robić zakupów na duże kwoty, aby zyskać na nich jako Klubowiczka!

 

Jeśli zdarza Ci się wydawać duże sumy, to pamiętaj, że za każde wydane 980 zł i powyżej tej kwoty otrzymasz 50 punktów. 

 

Co więcej! Punkty mogą być przyznane Klubowiczce także wskutek okazjonalnej akcji promocyjnej albo innych działań marketingowych (o czym z pewnością zostaniesz poinformowana). Zasady przyznawania dodatkowych punktów będą określone w zasadach konkretnej akcji promocyjnej.Jak wykorzystać uzbierane punkty?

 

Punkty, które zebrałaś, możesz wykorzystać na nabycie dowolnego towaru w sklepie stacjonarnym. Wystarczy, że zgłosisz chęć ich wykorzystania przed dokonaniem zakupu - wówczas cena towaru zostanie pomniejszona o wartość wykorzystanych punktów.

 

Każdy punkt ma wartość 1 złotego. Punkty mogą być wykorzystywane jedynie jako wielokrotność 10 punktów.

 

Pamiętaj! Zgromadzone punkty możesz wykorzystać najwcześniej po 30 dniach od daty zarejestrowania Karty.Co jeszcze daje posiadanie karty Moodo Club?

 

Poza zbieraniem punktów i możliwości wykorzystania ich w celu nabycia konkretnego towaru, Klubowiczka (po podaniu odpowiednich danych) będzie otrzymywać informacje o promocjach

 

Członkini Klubu Moodo otrzyma także prezent w dniu swoich urodzin (oczywiście pod warunkiem wypełnienia odpowiednich pól w Formularzu) - rabat na jednorazowe zakupy w wysokości 20%!Pamiętaj - aby przystąpić do programu Moodo Club, konieczne jest zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu programu Moodo Club.Od teraz zakupy mogą być podwójną przyjemnością! Dzięki przystąpieniu do programu Moodo Club możesz wymieniać zebrane punkty na kolejne, piękne ubrania! Odwiedź sklep Moodo, odbierz kartę i zarejestruj ją, a potem rób zakupy i zgarniaj punkty - to się opłaca!

pixel