Choose your language
and country
niemiecki
angielski
polski
ukraiński
Filtruj
Kolor
Rozmiary

BLUZY DAMSKIE Z RĘKAWEM 3/4

Opis

Bluzy z rękawem ¾, czyli alternatywa dla swetra przez głowę i bluzy z długim rękawem zakończonym ściągaczem. Rękaw ¾ z reguły kończy się nieopodal naszego łokcia. I na tym właśnie polega fason oraz specyfika tego stroju. Pomyślmy zatem, jak mogłybyśmy ją dobrze wykorzystać i do czego bluza z rękawem ¾ świetnie pasuje. 

( Ilość produktów: 4 )
Opis

Wygodne i praktyczne bluzy damskie z rękawem ¾ 

Bluzy z rękawem ¾ w sklepie Moodo.pl, to m. in. modele w biało-niebieskie paski, których symbolika sięga do klasycznych projektów strojów marynarskich. Ściągane u dołu sznurkiem, sprawiają, że nasz wygląd staje się dzięki nim, nieco bardziej łobuzerski i niepokorny. Ogromną zaletą bluz jest fakt, że zasłaniają one łokieć, ale odkrywają nadgarstki. Ich rękaw jest krótki i niezbyt długi. Możemy to wykorzystać i dzięki temu bardziej wyeksponować noszony na swoim nadgarstku zegarek lub piękną, antyczną bransoletę.  Pamiętajmy, że odsłonięta góra rąk, podobnie jak bardzo modne w ostatnim czasie odsłonięte kostki, może przyciągać uwagę oraz pobudzać wyobraźnię. Lecz przede wszystkim, bluzy z rękawem ¾ mogą stanowić dla nas inspirację do poszukiwania nowych rozwiązań dla strojów, które znajdują się już w naszej garderobie. Zadbany i dobrze przemyślany strój, to obecnie wielki atut, który zawsze będzie świadczył na naszą rzecz in plusBluza z rękawem ¾, to rodzaj odzieży, której nie powinnyśmy niczym innym zakrywać. To właśnie ona gra główną rolę i jest elementem przewodnim całego naszego ubioru na dany dzień. Oczywiście, należy tu pominąć bluzki noszone przez nas na co dzień lub te przeznaczone do zadań specjalnych, jak gotowanie czy rutynowe sprzątanie mieszkania. Jeśli natomiast bluza z rękawem ¾, jest częścią naszego stroju do pracy, powinnyśmy dobrać do niej odpowiednie dodatki, spódnicę lub odpowiednie spodnie. 

Bawełniane bluzy damskie z rękawem ¾ 

Bawełniane bluzy tego rodzaju o bardziej wyjściowym i eleganckim designie mogą się dobrze komponować z klasyczną, wąską spódnicą, sięgającą do kolan lub z wąskimi, materiałowymi spodniami. Myślimy, że dobrym pomysłem będzie też połączenie bawełnianej bluzy z rękawem ¾ z ubraniami, które są wykonane z dzianiny. Kontrasty materiałów są nadal modnym i dobrze sprawdzającym się połączeniem noszonej przez nas odzieży. Pamiętajmy, że ważnym czynnikiem, jaki powinien nas motywować do przemyślenia kompozycji naszego stroju, jest okazja. Czyli to, dokąd i gdzie zamierzamy się w bluzie z rękawem 3/4, danego dnia wybrać. Jeśli chcemy się dobrze czuć w trakcie swojego wyjścia, wystarczy, że odpowiednio zadbamy o swoją prezencję.Kolejny plus tego rodzaju bluz, polega na tym, że nie wystają one poza mankiet marynarki, kurtki lub swetra. Poza tym rękaw ¾, zawsze prezentuje się bardziej delikatnie, co może wpływać na podkreślenie naszej kobiecości oraz atutów urody. Zatem w bluzie z rękawem ¾ prezentujemy się znacznie subtelniej niż w bluzie z normalnej długości rękawem. Z tego właśnie powodu, często krótkie bolerka, narzutki czy marynarki, szyje się właśnie w ten sposób, aby ich rękaw, mógł zwracać większą uwagę otoczenia na naszą kobiecą wrażliwości i delikatność. Mamy nadzieję, że teraz, znając powyższe fakty na temat bluz z rekawem ¾, bardziej je polubicie i częściej będziecie się decydowały na ich noszenie. Zgodnie z naszą opinią, zdecydowanie zasługują one na to, by stać się bardziej elementarną częścią naszego codziennego stroju. 

pixel