Choose your language
and country
niemiecki
angielski
polski
ukraiński

Płaszcz koloru pogody - Blue kolorem tej wiosny

2020-03-30
Płaszcz koloru pogody - Blue kolorem tej wiosny
Ot pozornie klasyczny, wiosenny płaszczyk w kolorze jasnoniebieskim. Prosty krój, estetyczny kołnierz. Na przedzie dwie duże kieszenie. Zapinany na zatrzaski. Długość do połowy uda. Czy jednak o tym płaszczu powiedzieć można tylko tyle?

Odpowiedź jest prosta: zdecydowanie nie! Kolor light blue od zawsze przywodzi na myśl skojarzenia z pięknym, wiosennym, czystym, błękitnym niebem. Countingowa tkanina w linii office swoim fasonem świetnie uzupełni zarówno formalne jak i casualowe stylizacje.

Płaszcz o prostej formie to model wywodzący się konstrukcyjnie z męskiej garderoby. Zazwyczaj nieco dłuższy niż standardowe modele, polecany jest kobietom o proporcjonalnej sylwetce - najlepiej szczupłej klepsydrze. Może założyć go również niezbyt obszerne jabłko albo odwrócony trójkąt.

Spokojny odcień jasnego niebieskiego pasuje do prawie wszystkich barw i tworzy z nimi bardzo atrakcyjne sety. Świetnie połączy się z czernią – całość jest niezwykle elegancka, dzięki niemu klasyczna stylizacja nabiera wyrazu i jest mniej ponura.

Niebieskie okrycia nadają się jednak nie tylko do stylizacji neutralnych. Kolor ten śmiało można zestawiać ze znacznie żywszymi barwami. Efektownie podkręcki look zbudowany z pasteli jak i w monochromatycznych stylizacjach zbudowanych z różnych odcieni tego koloru.
pixel