Choose your language
and country
niemiecki
angielski
polski
ukraiński

Torebka do zadań specjalnych

2020-09-09
Torebka do zadań specjalnych

Kobiece torebki co sezon zaskakują formą i kolorem. Najbardziej zwracają uwagę te o ciekawym kształcie, łączące różne materiały, nonszalancko odmieniając biurowy wizerunek.

Jakie modele, wzory i kolory będą na topie? Bardzo różne! Zawsze i wszędzie sprawdzi się torba shopper, będziemy nosić zarówno elegancką czarną torebkę, tłoczoną skórę w kolorze dark brown, jak i drapieżne połączenia których niewątpliwie dostarczą łańcuszki, czy drewniane rączki. Powiew lata przywołają słomiane worki i wyróżniające się kolorem kuferki. Jednymi słowy każda Kobieta znajdzie swoją torebkę do zadań specjalnych.

W nachodzącym sezonie jesiennym będzie coś dla zwolenniczek mini torebek, jak i miłośniczek dużych rozmiarów. Panie, które szukają wygody i funkcjonalności, ale także niebanalnych rozwiązań zainteresuje propozycja łącząca rączki i pas na ramię. Do biura świetnie się nada torebka w kratkę na łańcuszku – wszystko inne można bowiem włożyć do torby shopper. Torba z odpinanym paskiem sprawdzi się, gdy szybko potrzebujemy zmienić wersję casualową na wyjściową.

 

Kolorystka nadchodzącej jesieni to klasyka: czerń, burgund, butelkowa zieleń przełamana granatem i szafranem. Smaczku dodają zawieszki które dodatkowo wprowadzają do stylizacji element biżuteryjny.

pixel