Choose your language
and country
niemiecki
angielski
polski
ukraiński

Jaki sweter optycznie wyszczupla szyję? Podpowiadamy!

2021-01-27
Jaki sweter optycznie wyszczupla szyję? Podpowiadamy!

Sweter - nieczęsto kojarzony z optycznym wysmukleniem sylwetki. Nie jest to jednak niemożliwe! Jak to zrobić? Czytaj dalej! 

 

Odpowiedni sweter może okazać się kluczem stylizacji, która nada Twojej figurze upragnionych kształtów.

 

Marzysz o tym, aby Twoja szyja kusiła pięknymi, smukłymi liniami? Wybierz sweter z dekoltem w serek - dobrze dobrany wydłuży szyję, co sprawi jednocześnie, że będzie wyglądać dużo szczuplej!

 

Co więcej, sweter z dekoltem w literę V jest jednym z modowych trendów. Naszym zdaniem taki krój wygląda superefektownie!

Sweter z dekoltem w serek

Jaki dekolt V wybrać?

 

Sweter z dekoltem V to świetny patent na optycznie szczuplejszą szyję. Oczywiście "serek serkowi nierówny"; choć dekolt w kształcie trójkąta w każdym swetrze wydaje się jednakowy, to w rzeczywistości różni się detalami. A to właśnie w nich, jak dobrze wiesz, tkwi potencjał stylizacji!

 

Dekolt w kształcie trójkąta szerokokątnego

 

Sweter z szerokim dekoltem w kształcie litery V okaże się idealnym wyborem, jeśli jesteś posiadaczką  wąskich ramion i średniego biustu. Zrezygnuj z niego, jeśli Twoje ramiona są szerokie; przez niego będą wydawały się na większe niż w rzeczywistości.

Sweterek w z dekoltem w kształcie litery V

 

Dekolt w szpic

 

Dekolt w kształcie trójkąta ostrokątnego perfekcyjnie zdaje egzamin przy dużym biuście, a także szerokich ramionach. Jeśli zdecydujesz się na taką kombinację, możesz liczyć nie tylko na efekt smukłej szyi. Ten sweter sprytnie, a do tego bardzo naturalnie wyszczupli górną część Twojego ciała!

 Sweterek z dekoltem w szpic

 

Odważny i zmysłowy - głęboki dekolt V na plecach

 

Jeśli chcesz nieco wyciągnąć optycznie swoją szyję i odwrócić uwagę od pozostałych mankamentów figury, a do tego jesteś entuzjastką odważnego looku - wybierz iście hoolywoodzkie rozwiązanie: sweter z dekoltem w kształcie litery V na plecach!

 

Śmiałym i zmysłowym zarazem wyborem jest sweter oversize z dekoltem "V" po obu stronach. To jeden z naszych ulubionych randkowych "basiców"!


Sweter z dekoltem na plecach

Protip - sweter w serek a biżuteria

 

Myślisz sobie: Wszystko fajnie, jednak jaką biżuterię dobrać, aby nadać całej stylizacji szyku?

 

Jeśli nie wyobrażasz sobie dekoltu bez biżuteryjnego akcentu, najlepszym pomysłem będzie długi wisior, albo delikatny naszyjnik. Świetnie sprawdzą się też wiszące kolczyki - one również wydłużą optycznie szyję. Pamiętaj jednak, aby nie były zbyt masywne!

 

Z góry odrzuć wszelkie grube i wielkie korale, obroże, chokery, a nawet apaszki. Takie ozdoby zadziałają wręcz odwrotnie - obciążą i pogrubią szyję; zaprzepaszczą wszystkie Twoje starania, jakie towarzyszyły Ci przy dobieraniu idealnego sweterka!


Sweter z dekoltem V to świetne rozwiązanie w sytuacji, kiedy zależy Ci zarówno na stylowym zimowym looku, jak i zaakcentowaniu lub optycznemu poprawieniu (wysmukleniu) szyi. Najmodniejsze modele znajdziesz w Moodo - ciekawe który naturalnie wpisuje się w Twój styl?

pixel